Tegenstander |
|
Nieuwe Rating |
Resultaat |
Punten ±(verschil) |
Para RLT Zevenaar 2023 | |
Landelijk |
|
meerkamp - Klasse 4 |
|
18-03-2023 10:00 |
|
3779569 Brijn, C.T. la (Kees) | M | 528 |
| verloren |
-4 (-121) |
3779674 Haanstra, K. (Klaas) | M | 524 |
| gewonnen |
15 (-50) |
3519799 Zeelte, G. (Geert) | M | 539 |
| verloren |
-7 (-23) |
|
troostronde - Klasse 4 |
|
18-03-2023 14:00 |
|
3417191 Verbeek, J. (Jolanda) | V | 532 |
| verloren |
-4 (-131) |
3611656 Sedee, E.B.S. (Eric) | M | 528 |
| verloren |
-5 (-117) |
3934363 Stadt, F. van de (Femke) | V | 523 |
| verloren |
-6 (-83) |
Para DOV Leeuwarden | |
Landelijk |
|
1e ronde - klassen 1 en 2 |
|
11-11-2023 10:10 |
|
3015232 Kootstra, J. (Jan) | M | 517 | | gewonnen |
79 (-540) |
|
1e ronde - klassen 3 en 4 |
|
11-11-2023 10:10 |
|
3812545 Hogenkamp, B.P.D. (Brandon) | M | 719 | | gewonnen |
9 (31) |
|
1e ronde - klassen 1 en 2 |
|
11-11-2023 10:10 |
|
3439876 Mulder, R. (Reinhardt) | M | 596 | | gewonnen |
33 (-166) |
|
1e ronde - klassen 3 en 4 |
|
11-11-2023 10:10 |
|
4377302 Chen, C. (Charley) | M | 728 | | verloren |
-7 (-53) |
|
1e ronde - klassen 1 en 2 |
|
11-11-2023 10:10 |
|
3025017 Speek, H. (Hans) | M | 629 |
| verloren |
0 (-622) |
|
1e ronde - klassen 3 en 4 |
|
11-11-2023 10:10 |
|
2747894 Baars, R. (Rob) | M | 721 |
| gewonnen |
16 (-62) |
|
1e ronde - klassen 1 en 2 |
|
11-11-2023 10:10 |
|
3015232 Kootstra, J. (Jan) | M | 629 |
| gewonnen |
79 (-366) |
3439876 Mulder, R. (Reinhardt) | M | 708 |
| gewonnen |
11 (-26) |
|
½ finale - klassen 3 en 4 |
|
11-11-2023 14:30 |
|
2747894 Baars, R. (Rob) | M | 737 |
| verloren |
-7 (-44) |
|
finale - klassen 1 en 2 |
|
11-11-2023 15:30 |
|
3025017 Speek, H. (Hans) | M | 730 |
| verloren |
0 (-524) |
NK Paratafeltennis 2024 | |
Landelijk |
|
meerkamp - Loper - Klasse 3 - Poule 3 |
|
29-06-2024 10:00 |
|
3783398 Kollaard, M. (Machiel) | M | 730 |
| verloren |
-13 (65) |
3779577 Brijn, M.W.M. la (Monique) | V | 717 |
| gewonnen |
26 (-68) |
4001294 Bovee, A.P.M. (Antonio) | M | 743 |
| verloren |
-6 (-87) |
3074252 Hollemans, R. (Robert) | M | 737 | | gewonnen |
6 (187) |
|
¼ finale - Loper - Klasse 3 |
|
29-06-2024 14:10 |
|
4188591 Leyten, M. (Marcel) | M | 743 | | verloren |
-7 (-59) |
Eindrating: |
736 |
|