Tegenstander |
|
Nieuwe Rating |
Resultaat |
Punten ±(verschil) |
Para RLT Zevenaar 2023 | |
Landelijk |
|
meerkamp - Klasse 4 |
|
18-03-2023 10:00 |
|
3417191 Verbeek, J. (Jolanda) | V | 706 |
| gewonnen |
11 (24) |
3893070 Paes, D.G.C.M. (Daniƫlle) | V | 717 |
| gewonnen |
6 (134) |
4274376 Thomas, M.J. (Michael) | M | 723 |
| verloren |
-26 (150) |
|
¼ finale - Klasse 4 |
|
18-03-2023 13:40 |
|
3779569 Brijn, C.T. la (Kees) | M | 697 |
| gewonnen |
11 (25) |
|
½ finale - Klasse 4 |
|
18-03-2023 14:40 |
|
4189830 Bouten, M. (Monique) | V | 708 | | gewonnen |
6 (122) |
|
finale - Klasse 4 |
|
18-03-2023 16:00 |
|
4216857 Boots, B. (Bo) | M | 714 |
| verloren |
-8 (12) |
NK Paratafeltennis 2023 | |
Landelijk |
|
1e ronde - Lopers 3e Klasse |
|
25-03-2023 10:00 |
|
3779577 Brijn, M.W.M. la (Monique) | V | 706 |
| gewonnen |
52 (-156) |
3955513 Kos, T.A.A. (Thomas) | M | 758 |
| verloren |
-3 (-162) |
3971048 Weghs, S.J. (Stijn) | M | 755 |
| gewonnen |
18 (-22) |
3778458 Rutting, G.J. (Gerard) | M | 773 |
| gewonnen |
16 (-8) |
|
½ finale - Lopers 3e Klasse |
|
25-03-2023 15:00 |
|
4262646 Klement, R. (Robert) | M | 789 | | gewonnen |
34 (-104) |
|
finale - Lopers 3e Klasse |
|
25-03-2023 15:40 |
|
3955513 Kos, T.A.A. (Thomas) | M | 823 |
| verloren |
-5 (-110) |
Para Hercules 2024 | |
Landelijk |
|
meerkamp - klasse 1-2-3 poule B |
|
08-06-2024 10:00 |
|
3937913 Kruijff, E. de (Erik) | M | 818 |
| gewonnen |
21 (-100) |
4032732 Visscher, T.G.J. (Thomas) | M | 839 |
| gewonnen |
1 (304) |
3783398 Kollaard, M. (Machiel) | M | 840 |
| gewonnen |
6 (118) |
4348044 Klein Wassink, R.D.J. (Robert) | M | 846 |
| gewonnen |
9 (17) |
3074252 Hollemans, R. (Robert) | M | 855 |
| gewonnen |
1 (302) |
|
½ finale - klasse 3 |
|
08-06-2024 15:00 |
|
4001294 Bovee, A.P.M. (Antonio) | M | 856 |
| gewonnen |
9 (34) |
|
finale - klasse 3 |
|
08-06-2024 15:30 |
|
4348044 Klein Wassink, R.D.J. (Robert) | M | 865 | | gewonnen |
9 (21) |
NK Paratafeltennis 2024 | |
Landelijk |
|
meerkamp - Loper - Klasse 3 - Poule 2 |
|
29-06-2024 10:00 |
|
4032732 Visscher, T.G.J. (Thomas) | M | 874 | | gewonnen |
6 (193) |
4070332 Linde, R.J. van der (Rob) | M | 880 | | gewonnen |
10 (99) |
3980110 Dam, E.L. van (Evelien) | V | 890 | | gewonnen |
8 (149) |
3778458 Rutting, G.J. (Gerard) | M | 898 | | gewonnen |
8 (134) |
|
½ finale - Loper - Klasse 3 |
|
29-06-2024 15:00 |
|
4188591 Leyten, M. (Marcel) | M | 906 |
| gewonnen |
10 (90) |
|
finale - Loper - Klasse 3 |
|
29-06-2024 15:20 |
|
4001294 Bovee, A.P.M. (Antonio) | M | 916 |
| verloren |
-10 (32) |
Eindrating: |
906 |
|