Tegenstander |
|
Nieuwe Rating |
Resultaat |
Punten ±(verschil) |
Para RLT Zevenaar 2023 | |
Landelijk |
|
meerkamp - Klasse 4 |
|
18-03-2023 10:00 |
|
4216857 Boots, B. (Bo) | M | 518 |
| verloren |
-4 (-141) |
3934363 Stadt, F. van de (Femke) | V | 514 |
| verloren |
-5 (-106) |
4189830 Bouten, M. (Monique) | V | 509 |
| verloren |
-7 (-34) |
|
troostronde - Klasse 4 |
|
18-03-2023 14:00 |
|
3847469 Brink, E. (Esther) | V | 502 |
| gewonnen |
14 (-25) |
3893070 Paes, D.G.C.M. (Daniëlle) | V | 516 |
| verloren |
-6 (-69) |
Para RLT Hoogerheide 2023 | |
Landelijk |
|
1e ronde - Klasse 4 - Poule B |
|
13-05-2023 10:30 |
|
3779674 Haanstra, K. (Klaas) | M | 510 |
| gewonnen |
14 (-20) |
4274376 Thomas, M.J. (Michael) | M | 524 |
| verloren |
-4 (-140) |
4141573 Pollaert, P.P.M. (Patrick) | M | 520 | | verloren |
-7 (-17) |
Para RLT Amersfoort 2023 | |
Landelijk |
|
1e ronde - klasse 4 - Poule B |
|
07-10-2023 10:00 |
|
3790557 Gruiter, D.E. de (Dave) | M | 513 | | verloren |
-7 (-30) |
3778953 Verhoeve, W. (Wouter) | M | 506 | | verloren |
-3 (-180) |
3226883 Voort-Verbruggen, A.M.J. van der (Anita) | V | 503 | | verloren |
-4 (-148) |
3866934 Scholten, S. (Stephan) | M | 499 | | verloren |
-6 (-81) |
4141573 Pollaert, P.P.M. (Patrick) | M | 493 | | verloren |
-7 (-24) |
|
troostronde - klasse 4 |
|
07-10-2023 13:20 |
|
3866934 Scholten, S. (Stephan) | M | 486 |
| gewonnen |
26 (-98) |
4214863 Heurik-Stals, C. van den (Chaty) | V | 512 | | verloren |
-7 (-46) |
Para RLT Vechtdal 2023 | |
Landelijk |
|
1e ronde - Klasse 4 - Poule B |
|
29-10-2023 10:00 |
|
3845718 Mertens, A. (Anita) | V | 505 |
| verloren |
-4 (-123) |
3790557 Gruiter, D.E. de (Dave) | M | 501 |
| verloren |
-6 (-72) |
3893070 Paes, D.G.C.M. (Daniëlle) | V | 495 |
| gewonnen |
32 (-132) |
4070332 Linde, R.J. van der (Rob) | M | 527 |
| verloren |
-5 (-95) |
4348044 Klein Wassink, R.D.J. (Robert) | M | 522 | | verloren |
-5 (-105) |
3519799 Zeelte, G. (Geert) | M | 517 |
| verloren |
-10 (36) |
|
meerkamp - Klasse 4 - aanv. poule A |
|
29-10-2023 14:30 |
|
3934363 Stadt, F. van de (Femke) | V | 507 |
| verloren |
-5 (-92) |
4070332 Linde, R.J. van der (Rob) | M | 502 |
| verloren |
-4 (-147) |
3779674 Haanstra, K. (Klaas) | M | 498 |
| gewonnen |
11 (30) |
Para DOV Leeuwarden | |
Landelijk |
|
1e ronde - klassen 3 en 4 |
|
11-11-2023 10:10 |
|
3778458 Rutting, G.J. (Gerard) | M | 509 |
| verloren |
-1 (-290) |
3162348 Douma, T. (Tini) | V | 508 |
| verloren |
-7 (-38) |
3866934 Scholten, S. (Stephan) | M | 501 | | verloren |
-7 (-54) |
|
¼ finale - klassen 3 en 4 |
|
11-11-2023 13:10 |
|
2747894 Baars, R. (Rob) | M | 494 |
| verloren |
-1 (-276) |
Para RLT Weert 2023 | |
Landelijk |
|
1e ronde - klasse 4 A |
|
26-11-2023 10:00 |
|
4214863 Heurik-Stals, C. van den (Chaty) | V | 493 |
| verloren |
-5 (-117) |
3611656 Sedee, E.B.S. (Eric) | M | 488 |
| verloren |
-4 (-147) |
3417191 Verbeek, J. (Jolanda) | V | 484 |
| verloren |
-3 (-209) |
3847469 Brink, E. (Esther) | V | 481 | | verloren |
-8 (-3) |
Para RLT Doing Zoetermeer 2024 | |
Landelijk |
|
1e ronde - Klasse 4 |
|
13-01-2024 10:25 |
|
3847469 Brink, E. (Esther) | V | 473 |
| verloren |
-7 (-55) |
3845718 Mertens, A. (Anita) | V | 466 |
| verloren |
-3 (-180) |
4389121 Verheijen, W. (Will) | M | 463 | | verloren |
-8 (-11) |
|
troostronde - Klasse 4 |
|
13-01-2024 13:45 |
|
3778521 Tolboom, K.A. (Karlijn) | V | 455 | | verloren |
-8 (-9) |
Para RLT ISVA Zevenaar 2024 | |
Landelijk |
|
1e ronde - Klasse 4 |
|
16-03-2024 10:00 |
|
4180268 Kos, L.P.S. (Lucas) | M | 447 |
| verloren |
-2 (-225) |
3710858 Brunsveld, W. (Wilco) | M | 445 | | verloren |
-7 (-22) |
|
troostronde - Klasse 4 |
|
16-03-2024 13:40 |
|
3778521 Tolboom, K.A. (Karlijn) | V | 438 | | gewonnen |
14 (-23) |
3847469 Brink, E. (Esther) | V | 452 |
| verloren |
-6 (-82) |
Para RLT Hoogerheide 2024 | |
Landelijk |
|
meerkamp - Klasse 4 |
|
01-06-2024 10:15 |
|
3934363 Stadt, F. van de (Femke) | V | 446 |
| gewonnen |
39 (-165) |
4357645 Kurvers, P.M.J.G.H. (Peter) | M | 485 |
| verloren |
-3 (-152) |
4328010 Verykokos, S. (Stefan) | M | 482 |
| verloren |
-5 (-114) |
3226883 Voort-Verbruggen, A.M.J. van der (Anita) | V | 477 |
| gewonnen |
20 (-66) |
|
plaats 5/6 - Klasse 4 |
|
01-06-2024 15:45 |
|
4393934 Sleijser, N. (Niels) | M | 497 |
| verloren |
-5 (-105) |
Para Hercules 2024 | |
Landelijk |
|
meerkamp - klasse 4 poule B |
|
08-06-2024 10:00 |
|
3847469 Brink, E. (Esther) | V | 492 | | verloren |
-7 (-51) |
3866934 Scholten, S. (Stephan) | M | 485 | | gewonnen |
21 (-94) |
4357645 Kurvers, P.M.J.G.H. (Peter) | M | 506 |
| verloren |
-4 (-132) |
4084072 Boers, M.E. (Mariëlle) | V | 502 |
| gewonnen |
4 (171) |
4389121 Verheijen, W. (Will) | M | 506 | | verloren |
-6 (-89) |
NK Paratafeltennis 2024 | |
Landelijk |
|
meerkamp - Loper - Klasse 4 - Poule 2 |
|
29-06-2024 10:00 |
|
3778929 Nijmeijer, J. (Hans) | M | 500 |
| verloren |
-7 (-58) |
4357645 Kurvers, P.M.J.G.H. (Peter) | M | 493 |
| gewonnen |
52 (-160) |
4389121 Verheijen, W. (Will) | M | 545 |
| verloren |
-6 (-62) |
3893070 Paes, D.G.C.M. (Daniëlle) | V | 539 |
| gewonnen |
18 (-19) |
|
¼ finale - Loper - Klasse 4 |
|
29-06-2024 14:10 |
|
4389139 Werensteijn, M. (Marco) | M | 557 | | verloren |
-7 (-50) |
Eindrating: |
550 |
|