Tegenstander |
|
Nieuwe Rating |
Resultaat |
Punten ±(verschil) |
Para RLT Zoetermeer Doing 2023 | |
Landelijk |
|
meerkamp - Klasse 6 |
|
14-01-2023 10:00 |
|
4272293 Sparacino, R.R. (Renata) | V | 118 |
| gewonnen |
11 (33) |
3778474 Smids-Vincken, H.W.M. (Henriëtte) | V | 129 |
| gewonnen |
9 (61) |
4315724 Theunissen, H. (Hendrik) | M | 138 |
| gewonnen |
20 (-63) |
|
½ finale - Klasse 6 |
|
14-01-2023 14:10 |
|
4233875 Luytgaarden, S.P.A. van de (Stefan) | M | 158 | | gewonnen |
11 (20) |
|
finale - Klasse 6 |
|
14-01-2023 15:50 |
|
4315732 Wevers, F.E. (Frank) | M | 169 |
| gewonnen |
39 (-165) |
Para RLT Zevenaar 2023 | |
Landelijk |
|
meerkamp - Klasse 5 |
|
18-03-2023 10:00 |
|
3779072 Litjens, W.H.J. (Wilbert) | M | 208 |
| gewonnen |
39 (-173) |
3813305 Koenen, M. (Mark) | M | 247 |
| gewonnen |
48 (-194) |
4170548 Meer, A. van der (Adrie) | M | 295 | | gewonnen |
3 (211) |
|
¼ finale - Klasse 5 |
|
18-03-2023 14:20 |
|
4361864 Vugt, M.E.J. van (Mandy) | V | 298 |
| verloren |
-3 (-156) |
NK Paratafeltennis 2023 | |
Landelijk |
|
1e ronde - Lopers 5e Klasse |
|
25-03-2023 10:00 |
|
4214279 Boer, J.B.J. de (Jimmy) | M | 295 |
| verloren |
-3 (-171) |
3710858 Brunsveld, W. (Wilco) | M | 292 |
| verloren |
-3 (-168) |
3813305 Koenen, M. (Mark) | M | 289 | | verloren |
-3 (-181) |
3778521 Tolboom, K.A. (Karlijn) | V | 286 |
| gewonnen |
52 (-153) |
Para RLT Hoogerheide 2023 | |
Landelijk |
|
1e ronde - Klasse 5 - Poule A |
|
13-05-2023 10:00 |
|
4213605 Jonk, I. (Ingrid) | V | 338 |
| verloren |
-8 (9) |
3813305 Koenen, M. (Mark) | M | 330 |
| verloren |
-4 (-132) |
4214279 Boer, J.B.J. de (Jimmy) | M | 326 |
| verloren |
-4 (-142) |
4357645 Kurvers, P.M.J.G.H. (Peter) | M | 322 |
| verloren |
-6 (-87) |
Para-RLT Factor 20 TTV Alexandria `66 | |
Landelijk |
|
meerkamp - klasse 5 |
|
10-09-2023 10:00 |
|
4272285 Koster, M. (Michel) | M | 316 |
| gewonnen |
12 (-10) |
4213605 Jonk, I. (Ingrid) | V | 328 |
| gewonnen |
12 (-14) |
4274546 Vromans, J. (Jeroen) | M | 340 |
| gewonnen |
15 (-35) |
4357645 Kurvers, P.M.J.G.H. (Peter) | M | 355 |
| verloren |
-6 (-78) |
4191578 Gonlag, A. (Astrid) | V | 349 | | gewonnen |
14 (-18) |
4263553 Jonk, H.J.M. (Henk) | M | 363 | | gewonnen |
6 (137) |
Para RLT Vechtdal 2023 | |
Landelijk |
|
1e ronde - Klasse 5 - Poule A |
|
29-10-2023 10:00 |
|
4032732 Visscher, T.G.J. (Thomas) | M | 369 | | verloren |
-6 (-67) |
4315724 Theunissen, H. (Hendrik) | M | 363 | | gewonnen |
5 (168) |
4191382 Baas, S. (Samantha) | V | 368 |
| verloren |
-6 (-87) |
3826502 Gils, A.L.P.M. van (Alma) | V | 362 |
| gewonnen |
26 (-94) |
4084072 Boers, M.E. (Mariëlle) | V | 388 | | gewonnen |
9 (81) |
|
meerkamp - Klasse 5 - aanv. poule A |
|
29-10-2023 14:30 |
|
4263553 Jonk, H.J.M. (Henk) | M | 397 | | gewonnen |
5 (158) |
|
meerkamp - Klasse 5 - aanv. poule B |
|
29-10-2023 14:55 |
|
4380177 Boogaart, J.C. van den (Jacco) | M | 402 | | gewonnen |
8 (99) |
4389139 Werensteijn, M. (Marco) | M | 410 | | gewonnen |
11 (27) |
Para RLT Doing Zoetermeer 2024 | |
Landelijk |
|
1e ronde - Klasse 5 |
|
13-01-2024 10:00 |
|
4307399 Donker, S. (Sven) | M | 421 | | verloren |
-32 (200) |
4084072 Boers, M.E. (Mariëlle) | V | 389 | | gewonnen |
9 (71) |
2458940 Drieman, F. (Frank) | M | 398 | | gewonnen |
11 (59) |
3778945 Bennink, G. (Gerben) | M | 409 |
| verloren |
-7 (-26) |
|
¼ finale - Klasse 5 |
|
13-01-2024 15:00 |
|
3826502 Gils, A.L.P.M. van (Alma) | V | 402 | | gewonnen |
15 (-36) |
|
½ finale - Klasse 5 |
|
13-01-2024 15:25 |
|
4357239 Los, J.K.H. (Juul) | V | 417 | | gewonnen |
11 (27) |
|
finale - Klasse 5 |
|
13-01-2024 16:15 |
|
3778945 Bennink, G. (Gerben) | M | 428 |
| gewonnen |
14 (-29) |
Para RLT ISVA Zevenaar 2024 | |
Landelijk |
|
1e ronde - Klasse 5 |
|
16-03-2024 10:00 |
|
3779072 Litjens, W.H.J. (Wilbert) | M | 442 | | gewonnen |
6 (121) |
3710963 Stegeman, E.M. (Erwin) | M | 448 | | gewonnen |
6 (139) |
2458940 Drieman, F. (Frank) | M | 454 | | gewonnen |
6 (147) |
4215372 Reijngoud, G. (Gerard) | M | 460 | | gewonnen |
11 (31) |
|
¼ finale - Klasse 5 |
|
16-03-2024 13:40 |
|
4333405 Vriends, I. (Isa) | V | 471 |
| gewonnen |
1 (335) |
|
½ finale - Klasse 5 |
|
16-03-2024 15:00 |
|
4366652 Oudshoorn, J. (Jilis) | M | 472 |
| gewonnen |
6 (135) |
|
finale - Klasse 5 |
|
16-03-2024 16:00 |
|
3778945 Bennink, G. (Gerben) | M | 478 | | verloren |
-8 (2) |
Para RLT Hoogerheide 2024 | |
Landelijk |
|
meerkamp - Klasse 5 |
|
01-06-2024 10:15 |
|
4380096 Hoof, P. van (Pepijn) | M | 470 | | verloren |
-13 (70) |
4084072 Boers, M.E. (Mariëlle) | V | 457 | | gewonnen |
8 (104) |
4272285 Koster, M. (Michel) | M | 465 | | verloren |
-13 (69) |
|
troostronde - Klasse 5 |
|
01-06-2024 15:15 |
|
4263391 Boots, C. (Cheng) | M | 452 | | gewonnen |
6 (141) |
4366652 Oudshoorn, J. (Jilis) | M | 458 | | gewonnen |
6 (124) |
4073673 Rooij, W. van (Willem) | M | 464 | | gewonnen |
9 (81) |
NK Paratafeltennis 2024 | |
Landelijk |
|
meerkamp - Loper - Klasse 5 - Poule 2 |
|
29-06-2024 10:00 |
|
4380096 Hoof, P. van (Pepijn) | M | 473 | | gewonnen |
12 (69) |
4141599 Kinderen, J.C.P.M. der (Ankie) | V | 485 | | gewonnen |
4 (256) |
4263391 Boots, C. (Cheng) | M | 489 | | gewonnen |
6 (153) |
2458940 Drieman, F. (Frank) | M | 495 | | gewonnen |
6 (204) |
4215372 Reijngoud, G. (Gerard) | M | 501 | | gewonnen |
10 (110) |
|
½ finale - Loper - Klasse 5 |
|
29-06-2024 14:10 |
|
4405309 Harms, B. (Barry) | M | 511 |
| gewonnen |
4 (238) |
|
finale - Loper - Klasse 5 |
|
29-06-2024 15:00 |
|
4380096 Hoof, P. van (Pepijn) | M | 515 |
| gewonnen |
14 (49) |
Eindrating: |
529 |
|