Tegenstander |
|
Nieuwe Rating |
Resultaat |
Punten ±(verschil) |
Para RLT Weert 2023 | |
Landelijk |
|
1e ronde - klasse 5 C |
|
26-11-2023 10:00 |
|
3779072 Litjens, W.H.J. (Wilbert) | M | 417 |
| gewonnen |
9 (87) |
4361864 Vugt, M.E.J. van (Mandy) | V | 426 |
| gewonnen |
20 (-65) |
3813305 Koenen, M. (Mark) | M | 446 |
| gewonnen |
15 (-48) |
4366652 Oudshoorn, J. (Jilis) | M | 461 | | gewonnen |
3 (225) |
|
¼ finale - klasse 5 |
|
26-11-2023 17:30 |
|
4215372 Reijngoud, G. (Gerard) | M | 464 | | gewonnen |
11 (16) |
|
½ finale - klasse 5 |
|
26-11-2023 18:00 |
|
4021325 Damen, L. (Linda) | V | 475 |
| verloren |
-8 (8) |
|
¾ plaats - klasse 5 |
|
26-11-2023 18:30 |
|
4389139 Werensteijn, M. (Marco) | M | 467 | | verloren |
-10 (30) |
Para RLT Doing Zoetermeer 2024 | |
Landelijk |
|
1e ronde - Klasse 4 |
|
13-01-2024 10:25 |
|
3845718 Mertens, A. (Anita) | V | 457 |
| verloren |
-3 (-184) |
3847469 Brink, E. (Esther) | V | 454 |
| gewonnen |
20 (-85) |
3779690 Hogenkamp, D.H.P. (Desmond) | M | 474 |
| gewonnen |
12 (11) |
|
¼ finale - Klasse 4 |
|
13-01-2024 13:45 |
|
4180268 Kos, L.P.S. (Lucas) | M | 486 | | verloren |
-3 (-177) |
Para RLT Hoogerheide 2024 | |
Landelijk |
|
meerkamp - Klasse 4 |
|
01-06-2024 10:15 |
|
4393934 Sleijser, N. (Niels) | M | 483 |
| gewonnen |
32 (-127) |
4180268 Kos, L.P.S. (Lucas) | M | 515 |
| gewonnen |
39 (-150) |
4368955 Beemt, J.P. van den (Jean-Paul) | M | 554 |
| verloren |
-8 (-11) |
3790557 Gruiter, D.E. de (Dave) | M | 546 |
| verloren |
-7 (-35) |
|
½ finale - Klasse 4 |
|
01-06-2024 15:15 |
|
4328010 Verykokos, S. (Stefan) | M | 539 |
| gewonnen |
20 (-65) |
|
finale - Klasse 4 |
|
01-06-2024 16:15 |
|
4368955 Beemt, J.P. van den (Jean-Paul) | M | 559 |
| verloren |
-7 (-38) |
Para Hercules 2024 | |
Landelijk |
|
meerkamp - klasse 4 poule B |
|
08-06-2024 10:00 |
|
4357645 Kurvers, P.M.J.G.H. (Peter) | M | 552 |
| gewonnen |
21 (-95) |
4084072 Boers, M.E. (Mariëlle) | V | 573 |
| gewonnen |
3 (238) |
3866934 Scholten, S. (Stephan) | M | 576 | | gewonnen |
10 (14) |
3847469 Brink, E. (Esther) | V | 586 |
| gewonnen |
9 (37) |
3779690 Hogenkamp, D.H.P. (Desmond) | M | 595 |
| gewonnen |
8 (89) |
|
½ finale - klasse 4 |
|
08-06-2024 15:00 |
|
3790557 Gruiter, D.E. de (Dave) | M | 603 |
| verloren |
-7 (-19) |
|
¾ plaats - klasse 4 |
|
08-06-2024 15:30 |
|
4357645 Kurvers, P.M.J.G.H. (Peter) | M | 596 |
| verloren |
-7 (-48) |
NK Paratafeltennis 2024 | |
Landelijk |
|
meerkamp - Loper - Klasse 4 - Poule 2 |
|
29-06-2024 10:00 |
|
3893070 Paes, D.G.C.M. (Daniëlle) | V | 589 |
| gewonnen |
12 (60) |
3778929 Nijmeijer, J. (Hans) | M | 601 |
| gewonnen |
14 (29) |
4357645 Kurvers, P.M.J.G.H. (Peter) | M | 615 |
| verloren |
-8 (-12) |
3779690 Hogenkamp, D.H.P. (Desmond) | M | 607 | | gewonnen |
12 (62) |
|
½ finale - Loper - Klasse 4 |
|
29-06-2024 15:00 |
|
3790557 Gruiter, D.E. de (Dave) | M | 619 |
| verloren |
-7 (-44) |
|
¾ plaats - Loper - Klasse 4 |
|
29-06-2024 15:20 |
|
4361864 Vugt, M.E.J. van (Mandy) | V | 612 |
| gewonnen |
14 (54) |
Eindrating: |
626 |
|